Ziomek jak chyba wszedł na jakiś nowy biom to za każdym razem jak wchodzi na serwer to wszystkich wywala i nie może wejść na serwer gramy na CortezPack’u 2
wygląda na uszkodzony chunk, możesz spróbować otworzyć plik config/forge.cfg w jakimś edytorze tekstu i ustawić tam:
B:removeErroringEntities=true
B:removeErroringTileEntities=true
może usunie to uszkodzony blok