Powie mi ktoś dlaczego to niedziała? Wysyłam loga.
Ogólnie to dodałem moda do swojego modpacka i poprostu crashuje gre od razu po załadowaniu
dodałem create new age
co zrobić żeby naprawić tego crasha
już wiem w czym był problem
Powie mi ktoś dlaczego to niedziała? Wysyłam loga.
Ogólnie to dodałem moda do swojego modpacka i poprostu crashuje gre od razu po załadowaniu
dodałem create new age
co zrobić żeby naprawić tego crasha
już wiem w czym był problem