Komenda wyślij na serwer nie działała więc wyślę tutaj
To nie mogłeś dać linka do loga?
nie mogłem
bo mi nie wyświetlał się komunikat że wysłano na serwer
ani linka nie skopiowało
A opcja “zapisz do pliku”?
wtedy mi generowało 44 mb plik
Prawdopodobnie odpalałeś kilka razy grę xd
Weź lepiej zresetuj konsolę, raz odpal i wyślij plik
Musiał być ten log strasznie potężny
właściwie to raz
TF
A restart launchera?
nic nie daje
Link też?
To skoro taki problem, to napisz, jakie mody chociaż
Odinstalowałem 1 mod I już działa
XD
OptiFine?
lol