Crash Minecrafta

Komenda wyślij na serwer nie działała więc wyślę tutaj

To nie mogłeś dać linka do loga?

nie mogłem

bo mi nie wyświetlał się komunikat że wysłano na serwer

ani linka nie skopiowało

A opcja “zapisz do pliku”?

wtedy mi generowało 44 mb plik

Prawdopodobnie odpalałeś kilka razy grę xd

Weź lepiej zresetuj konsolę, raz odpal i wyślij plik

Musiał być ten log strasznie potężny

właściwie to raz

TF

A restart launchera?

nic nie daje

Link też?

To skoro taki problem, to napisz, jakie mody chociaż

Odinstalowałem 1 mod I już działa

XD

OptiFine?

lol