Coś Poszło Nie Tak...

mam taki mały problem że za każdym razem jak próbuje włączyć minecrafta wyskakuje mi to

pomóż ktoś pls <:2492_shy_duck:778562852205494283>

^^^

i co z tym zrobić?

urodzić się drugi raz

pomorze

jak małopolska

co kur-

uuulaaaa

masz 600mb.wolnego.ramu

definitywnie pozamykaj wsyzstko

pozamykałem i co?

nwm ja sie na tym nie znam jedyne co umiem to że windows+r i netplwiz to sprawdzanie osób na kompie

jeśli sie nie mylę

spróbuj jeszcze raz

po prostu coś żre ram i nie może mc odpalić

a

ew. zmniejsz minimalny ram do ok. 300 mb

nie umiem :joy: