mam taki mały problem że za każdym razem jak próbuje włączyć minecrafta wyskakuje mi to
pomóż ktoś pls <:2492_shy_duck:778562852205494283>
^^^
i co z tym zrobić?
urodzić się drugi raz
pomorze
jak małopolska
co kur-
uuulaaaa
masz 600mb.wolnego.ramu
definitywnie pozamykaj wsyzstko
pozamykałem i co?
nwm ja sie na tym nie znam jedyne co umiem to że windows+r i netplwiz to sprawdzanie osób na kompie
jeśli sie nie mylę
spróbuj jeszcze raz
po prostu coś żre ram i nie może mc odpalić
a
ew. zmniejsz minimalny ram do ok. 300 mb
nie umiem ![]()
