chce zrobić konto

Nie mogę zrobić konta i wyświetla się że ten nick jest używany a ja używałem bez zrobienia konta i przez to nie mogę zrobić konta z tym nickiem

co

Stary, jak pisze że nick jest używany, to znaczy że już jest podpięty do konta

Czego nie rozumiesz?

No nie jest

JAK NIE

Nie przez Ciebie, a kogoś innego

ale jak klikne ze konto bez prepium to moge wziac ten nick i na zadnym serwerze nie jest zarejestrowyany

i jak proboje sie zalogowac na konto z tym nickiem to pisze ze konto o takiej nazwie nie istnieje

ale gdzie się próbujesz zalogować

tzn?

no na crystalu

ale do czego się logowałeś

do systemu skinów?

Ta