Nie mogę zrobić konta i wyświetla się że ten nick jest używany a ja używałem bez zrobienia konta i przez to nie mogę zrobić konta z tym nickiem
co
Stary, jak pisze że nick jest używany, to znaczy że już jest podpięty do konta
Czego nie rozumiesz?
No nie jest
JAK NIE
Nie przez Ciebie, a kogoś innego
ale jak klikne ze konto bez prepium to moge wziac ten nick i na zadnym serwerze nie jest zarejestrowyany
i jak proboje sie zalogowac na konto z tym nickiem to pisze ze konto o takiej nazwie nie istnieje
ale gdzie się próbujesz zalogować
tzn?
no na crystalu
ale do czego się logowałeś
do systemu skinów?
Ta