Nie mogę spróbować bp 1.8 ktoś coś ?
Sprintować *
W ustawieniach możesz mieć odbinowany sprint. Zawsze możesz spróbować też 2x W
Ewentualnie masz jedną opcję włączoną, która ci nie zmienia fovu podczas biegania dlatego ci się wydaje, że idziesz ale tak naprawdę biegasz.
Jak ta opcja się nazywa która nie zmienia fovu
W sensie ja to mam na poszczególnych serwerach np na dragonie normalnie moge
Jak się nie mylę to chyba było dynamic fov