A więc

Jak dodaje se skina do crystala to jest git wszystko działa ale jak wchodze do gry to nagle mam skina jakiejś czarnej baby

Wszystko jest takie same

Ale nadal nie dziala

pomoze ktos?

ktoś ma konto premium na twój nick

bruhh serio?

Taki nick?
image.png

na to wychodzi

sprawdź sobie

taki skin ktos chcialby miec?

może

bruh

Ej no

Zrobilem 2 konta

I nadal To samo

to jest standardowy skin

jeden z chyba 6 czy iluś tam

aha

na mineconie zaprezentowali