Jak dodaje se skina do crystala to jest git wszystko działa ale jak wchodze do gry to nagle mam skina jakiejś czarnej baby
Wszystko jest takie same
Ale nadal nie dziala
pomoze ktos?
ktoś ma konto premium na twój nick
bruhh serio?
Taki nick?

na to wychodzi
sprawdź sobie
taki skin ktos chcialby miec?
może
bruh
Ej no
Zrobilem 2 konta
I nadal To samo
to jest standardowy skin
jeden z chyba 6 czy iluś tam
aha
na mineconie zaprezentowali
