<:qat:826400863291572294>
bo sam osobiście sobie pobrał wirusa z reklamy
i ma do nas spine
że Macu robi wirusy
<:kappa:429221241162039307>
Raz na miesiąc zawsze jest taki typ
Przynajmniej jest ubaw
Same plusy <:qat:826400863291572294>
XD
Korzystam od 4 lat z tego launchera i jakoś nie zawirusował mi kompa
Tak samo
Ja też kożystam i nie mam wirusa
dobra zamykam