problm z logowaniem

ten sam problem z logowaniem do konta cl co kiedys

“kiedys”
wow, duzo to powiedzialo XD

myslisz ze pamietamy?

w sumie to nie tak kiedys bo z tydzien temu maku to juz naprawial

i wsm chamy jak nwm tu sa w tej adm nic nie pomoga tylko se azartuja

jak tu rzadko ktos jest aktywny z moderacji

widac xd

ale maku tydzien temu to naprawial

moze jutro to naprawi zalogowac sie nie da

nie naprawi

to samo mozesz napisac wczoraj, jutro czy nawet pojutrze, ale nie wiadomo kiedy to zostanie naprawione

dobra dzk

milej nocy mordeczko

dzieki, wzajemnie :wink: