ten sam problem z logowaniem do konta cl co kiedys
“kiedys”
wow, duzo to powiedzialo XD
myslisz ze pamietamy?
w sumie to nie tak kiedys bo z tydzien temu maku to juz naprawial
i wsm chamy jak nwm tu sa w tej adm nic nie pomoga tylko se azartuja
jak tu rzadko ktos jest aktywny z moderacji
widac xd
ale maku tydzien temu to naprawial
moze jutro to naprawi zalogowac sie nie da
nie naprawi
to samo mozesz napisac wczoraj, jutro czy nawet pojutrze, ale nie wiadomo kiedy to zostanie naprawione
dobra dzk
milej nocy mordeczko
dzieki, wzajemnie ![]()