ale crusha wywala
Wciąż działa
Stwórz po prostu nową paczkę, z tymi samymi modami (bez OptiFine)
nadal wywala
message.txt (24.6 KB)
A to ja nwm
Raczej znów brakuje czegoś
Nieprawidłowy client! [0000] kiedy loga próbuję zapisać
To plik logu daj
log.txt (9.11 MB)
Naprawdę @appealing-sheep, czytanie nie boli
Znowu moda brakuje
szukałem i nie znalazłem bruhhh
dobra działa dzięki
Luzik
Można zamykać?
ta
