Problem z uruchomieniem gry

ale crusha wywala

Wciąż działa

Stwórz po prostu nową paczkę, z tymi samymi modami (bez OptiFine)

nadal wywala
message.txt (24.6 KB)

A to ja nwm

Raczej znów brakuje czegoś

Nieprawidłowy client! [0000] kiedy loga próbuję zapisać

To plik logu daj

log.txt (9.11 MB)

Naprawdę @appealing-sheep, czytanie nie boli

Znowu moda brakuje

szukałem i nie znalazłem bruhhh

dobra działa dzięki

Luzik

Można zamykać?

ta