problem z odpaleniem

tak

aha

masz 32 bitowy system? bo jak tak, to nie odpalisz na nim Crystala

@radiant-jackal

Tak mam to by sie zgadzało dzięki

:frowning:

Dało by się naprawić to nie ma uprawnień system ci zblokował to załadowania Variant I Plików Crystal Launcher

Napraw sobię uprawnienia Administratora Systemu