problem z lancherem

nie da się odpalić lanchera po zainstalowaniu

nie wiem czy to sprawa lanchera czy komputera

Masz system 32 bitowy czy 64? Bo launcher nie wspiera już 32 bitowych systemów

@cultured-tiger loga wyślij

po co chcesz odpalić wersje NX?

64

hmm?

no bo uruchamiasz wersje testową

aha

a jak to zmienić?

@interesting-armadill

musisz pobrać zwykłą wersje

ze strony

a nie testową

to?

tak

aha