nie da się odpalić lanchera po zainstalowaniu
nie wiem czy to sprawa lanchera czy komputera
Masz system 32 bitowy czy 64? Bo launcher nie wspiera już 32 bitowych systemów
@cultured-tiger loga wyślij
po co chcesz odpalić wersje NX?
64
hmm?
no bo uruchamiasz wersje testową
aha
a jak to zmienić?
…
musisz pobrać zwykłą wersje
ze strony
a nie testową
to?
tak
aha
