jak zainstalowałem launchera ładuje sie okno takie jak w załączonm obrazku, zainstalowałem program w innym folderze niż jest domyślnie (AppData, Crystal-Launcher) bo nie wiem dlaczego nie mogłem sobie go wybrać w wyborze miejsca instalacji. Próbowałem zainstalować inne lunchery ale również żąden z nich nie działa. Kiedyś wszystko mi działało.
Czytałeś <#598455371119591442>?
tak, co źle zrobiłem?
albo czego nie zrobiłem
Konsola wywala błędy, że plików brakuje
Sprawdź, czy Ci program antywirusowy/zapora sieciowa nie blokuje
sprawdziłem i chyba jest wszystko okej ale wyskakuje takie okienko jak chciałem zainstalować jeszcze raz
Wczytywanie za długo trwało
Definitywnie jest komputer przeciążony
Skoro piszesz, że inne launchery nie działają
