Problem z ładowaniem launchera

jak zainstalowałem launchera ładuje sie okno takie jak w załączonm obrazku, zainstalowałem program w innym folderze niż jest domyślnie (AppData, Crystal-Launcher) bo nie wiem dlaczego nie mogłem sobie go wybrać w wyborze miejsca instalacji. Próbowałem zainstalować inne lunchery ale również żąden z nich nie działa. Kiedyś wszystko mi działało.

Czytałeś <#598455371119591442>?

tak, co źle zrobiłem?

albo czego nie zrobiłem

Konsola wywala błędy, że plików brakuje

Sprawdź, czy Ci program antywirusowy/zapora sieciowa nie blokuje

sprawdziłem i chyba jest wszystko okej ale wyskakuje takie okienko jak chciałem zainstalować jeszcze raz

Wczytywanie za długo trwało
Definitywnie jest komputer przeciążony

Skoro piszesz, że inne launchery nie działają