Siema, chciałem zagrać sobie na vm i zauważyłem że na linuxie gra śmiga, a na windows już jest błąd związany ze sterownikami karty graficznej. Pomyślałem że technicy tego launchera będą w stanie pomóc z tym problemem
na wirtualnej karcie graficznej sobie nie pograsz
wiem z doświadczenia
nawet jak znajdziesz sterownik z OpenGL to wydajność będzie słaba (pomijając problemy ze sterowaniem) - chyba że zrobisz passthrough GPU, z czym jest sporo kombinowania
a czemu w VM skoro CL natywnie wspiera linuxa?
Po prostu wygodniej mi z windowsem
to zainstaluj go po prostu na kompie <:qat:826400863291572294>
<:HMMM:779793569472315403>
I też właśnie 35 fps jak postać sama jest na linuxie, a jak ktokolwiek obok przechodzi w porywach do 17 xd
no na pewno Ci lepiej działać pod Windowsem nie będzie, czy to wirtualnym czy to natywnie zainstalowanym xd
