mc na vm

Siema, chciałem zagrać sobie na vm i zauważyłem że na linuxie gra śmiga, a na windows już jest błąd związany ze sterownikami karty graficznej. Pomyślałem że technicy tego launchera będą w stanie pomóc z tym problemem

na wirtualnej karcie graficznej sobie nie pograsz

wiem z doświadczenia

nawet jak znajdziesz sterownik z OpenGL to wydajność będzie słaba (pomijając problemy ze sterowaniem) - chyba że zrobisz passthrough GPU, z czym jest sporo kombinowania

a czemu w VM skoro CL natywnie wspiera linuxa?

Po prostu wygodniej mi z windowsem

to zainstaluj go po prostu na kompie <:qat:826400863291572294>

<:HMMM:779793569472315403>

I też właśnie 35 fps jak postać sama jest na linuxie, a jak ktokolwiek obok przechodzi w porywach do 17 xd

no na pewno Ci lepiej działać pod Windowsem nie będzie, czy to wirtualnym czy to natywnie zainstalowanym xd