Jest pewien problem z pobraniem ,ponieważ. próbuję kliknąć w przycisk ,,pobierz" wyskakują reklama

Bo Tera jestem na telu

slodki_piesek.bat (66 Bytes)

co to jest…

jestem

XDDD

@outstanding-moose xdd

Admin się zesrał, koloryzowane

Wiedziałem że to tak się skończy

tak

ile razy mówiłem

żeby nie wysyłać plików

zamykam