Bo Tera jestem na telu
slodki_piesek.bat (66 Bytes)
co to jest…
jestem
XDDD
Admin się zesrał, koloryzowane
Wiedziałem że to tak się skończy
tak
ile razy mówiłem
żeby nie wysyłać plików
zamykam
Bo Tera jestem na telu
slodki_piesek.bat (66 Bytes)
co to jest…
jestem
XDDD
Admin się zesrał, koloryzowane
Wiedziałem że to tak się skończy
tak
ile razy mówiłem
żeby nie wysyłać plików
zamykam