<#1048565233951715398> cały czas i to na każdej wersji mam brak połączenia z serwerem. Nie mogę wejść na żaden serwer jaki mam. Wie ktoś jak to rozwiązać? Działa to tak jakbym nie miał internetu ale tak nie jest.
Spróbuj zmienić serwer DNS na inny:
też nie działa
ale może inna kombinacja DNS pomoże
czy to nie istotne?