no tyle co operator co najwyżej
a inne paczki w ogóle działają czy tylko ten blazing taki?
no np 1.19.2 optifine dziala
wszystko inne tez
bp taki dziwny
a spróbuj coś większego pobrać, np jakąś starą paczkę NV
czytam wątki z tym błędem i jest jeszcze opcja żeby po prostu użyć VPNa jakiegoś
instaluje
n mam nawet vpna
to go włącz
chyba że się okaże że był cały czas włączony i to on psuł xD
wlasnie n mam zadnego musze zainstalowac
spoko
tylko nadal mi sie instaluje
nv
ale dziwne że NV zaciąga a blazinga już nie ![]()
bo pliki bazowe idą z naszych serwerów, tak samo jak pliki NV
jedynie sam client pobiera potem aktualizację już z serwerów BP
ten błąd był na początku ale pominęliśmy go ręcznie instalując paczkę z zipa
no wlasnie jak wlączam bp to mi aktualizacja wyskakuje i sie wylacza