Blazing pack nie chce odpalić

no tyle co operator co najwyżej

a inne paczki w ogóle działają czy tylko ten blazing taki?

no np 1.19.2 optifine dziala

wszystko inne tez

bp taki dziwny

a spróbuj coś większego pobrać, np jakąś starą paczkę NV

czytam wątki z tym błędem i jest jeszcze opcja żeby po prostu użyć VPNa jakiegoś

instaluje

n mam nawet vpna

to go włącz

chyba że się okaże że był cały czas włączony i to on psuł xD

wlasnie n mam zadnego musze zainstalowac

spoko

tylko nadal mi sie instaluje

nv

ale dziwne że NV zaciąga a blazinga już nie :skull:

bo pliki bazowe idą z naszych serwerów, tak samo jak pliki NV

jedynie sam client pobiera potem aktualizację już z serwerów BP

ten błąd był na początku ale pominęliśmy go ręcznie instalując paczkę z zipa

no wlasnie jak wlączam bp to mi aktualizacja wyskakuje i sie wylacza