Forum Crystal Launcher'a

Ankieta: Czy chciałbyś/chciałabyś powrót NightVision?
Tak
100.00%
2 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wskrzeszenie serwera
Exclamation 
Nie wiem czy można o to pytać, ale czy jest jakakolwiek szansa na wskrzeszenie NightVision? Brakuje mi tego serwera i szukając w internecie nie mogę znaleźć podobnego. Grałem na NV od 2015 roku i szkoda mi tak dobrego serwera (w sumie jedynego w swoim rodzaju) w Polsce. Widziałem, że lawal pisał podobne pytanie, więc dołączam się do niego. NIE MA w naszym pięknym kraju drugiego takiego serwera i smutno generalnie. Jako, że gram od edycji z Yogboxem Multiplayer na czele, to chyba wiem o czym mówię  Big Grin

Dodaję ankietkę, proszę o głos etc.
Serverowy ustawiacz radia XD
Jeżeli serwer będzie zgodny z EULA i będzie non P2W to tak. Czyli w skrócie będzie zgodny z tymi wytycznymi: https://help.mojang.com/customer/en/port...ercial-use
Bardzo dobry pomysł, zawsze gralem na tym serwerze z przyjaciółmi a teraz mamy ochotę straszną zagrać na takim czymś lecz w Polsce nie ma takiego serwera dobrego jak było NV mam nadzieję że właściciel pomyśli nad tym "wskrzeszeniem" i znowu będziemy mogli zaczynać przygodę na modach.
Aktualnie nie mamy planów wskrzeszenia serwera i raczej nigdy mieć nie będziemy.

//Zamykam
[Obrazek: O3DHIA5.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości