Forum Crystal Launcher'a

unban 01.04.18
Twój nick: Bonninek
Twój wiek: 14
Kiedy zostałeś zbanowany: 01.04.18
Dlaczego zostałeś zbanowany: za pisanie "lag" oraz "spam"
Dlaczego myślisz że nie powinieneś zostać zbanowany: 1.napisalem JEDEN raz "lag" gdy wszyscy inni pisza po 10 razy,tak samo wczoraj jeden typ , bodajze LekkiHaker wysylal po >10 wiadomosci z rzedu i helperzy oraz admini mieli wywalone 2. dla adminow "spam" jest wtedy kiedy napisalbym np: (pierwsza wiadomosc) kto , (druga wiadomosc) kto? - czyli poprawilbym zdanie zeby kazdy zrozumial o co mi chodzi 3.w ostatnim czasie nie pisalem na caps wiec widze ze magnum sie troche pomylil 
Dowody: (jeżeli takie istnieją)
Kto zbanował: (NICK) MagnumTajniak 
Na ile zostałeś zbanowany: 1 godz.
PS.Magnum nie nadajesz sie do roli admina Smile Naprawde,ja cos napisze mowie ze mialem laga po czym ty bezmyslnie nie patrzac na czat mnie banujesz . To jst zalosne,juz od NV19 wiedzialem ze po prostu nie nadajesz sie na admina . 

prosze o rozpatrzenie mojej prosby o odbanowanie.
serio chce si się kłócić o 1h?
Moim zdaniem nie nadajesz się na gracza.

Tak szczerze, to administracja nie ma wywalone na spam na czacie, tylko czasami umyka to w spamie ogólnym. Spam to nadmierna ilość wysyłania wiadomości, a my mamy swój rozum i nie jesteśmy pluginem który nie wykrywa spamu jak dodasz do tej samej wiadomości literke.

Skoro widzisz że ktoś spami, a administracja nie reaguje to zgłoś gracza... ewentualnie /helpop. Administracja to ludzie, którzy mają własne problemy, własny czas, własne życie. Nie siedzimy na serwerze 24/7 i zapewniam Cię, że wywiązujemy się z naszych obowiązków. Administrator może coś budować na spawnie, sprawdzać działanie modów, sprawdzać bugi - w skrócie, może być zajęty, i to że czasami nie spojrzy na czat to nie jest powód by pisać skargi na tego właśnie administratora.

Nie twierdze, że jestem najmądrzejszy. Każdy członek administracji może się pomylić, ale twój przypadek to nie była pomyłka. Jesteś bardzo nieogarniętym graczem, twierdzisz że możesz być chamski w stosunku do administracji, bo miałeś bodajże VIP'a na naszym serwerze. Uświadomię Cie, że VIP/SVIP nie zwalnia Ciebie jak i innych graczy z przestrzegania regulaminu. Na naszym serwerze nie ma czegoś jak "taryfa ulgowa".

Radze ci się zastanowić nad twoim zachowaniem, bo sam fakt że zamierzasz prosić o zasłużonego bana, którego dostałeś za otrzymanie ostrzeżenia 3 razy z rzędu, to wiesz. Jak ban na godzinkę ci będzie kiedykolwiek znowu przeszkadzał, mogę go wlepić manualnie na 12 godzin.

Przemyśl swoją postawę.
Z śladowymi wyrazami szacunku

~Magnum

PS: Przepraszamy za późną odpowiedź :)
(01.04.2018, 20:36)bonninek napisał(a): Twój nick: Bonninek
Twój wiek: 14
Kiedy zostałeś zbanowany: 01.04.18
Dlaczego zostałeś zbanowany: za pisanie "lag" oraz "spam"
Dlaczego myślisz że nie powinieneś zostać zbanowany: 1.napisalem JEDEN raz "lag" gdy wszyscy inni pisza po 10 razy,tak samo wczoraj jeden typ , bodajze LekkiHaker wysylal po >10 wiadomosci z rzedu i helperzy oraz admini mieli wywalone 2. dla adminow "spam" jest wtedy kiedy napisalbym np: (pierwsza wiadomosc) kto , (druga wiadomosc) kto? - czyli poprawilbym zdanie zeby kazdy zrozumial o co mi chodzi 3.w ostatnim czasie nie pisalem na caps wiec widze ze magnum sie troche pomylil 
Dowody: (jeżeli takie istnieją)
Kto zbanował: (NICK) MagnumTajniak 
Na ile zostałeś zbanowany: 1 godz.
PS.Magnum nie nadajesz sie do roli admina Smile Naprawde,ja cos napisze mowie ze mialem laga po czym ty bezmyslnie nie patrzac na czat mnie banujesz . To jst zalosne,juz od NV19 wiedzialem ze po prostu nie nadajesz sie na admina . 

prosze o rozpatrzenie mojej prosby o odbanowanie.

szczerze powiem tak 1. nie kopiuj tego samego co wysłałeś dawno temu bo nikt ci nie odpowiedział
2. nie sraj się o to że dostałeś bana na 1h i żądasz UB którego i tak dostaniesz po 1 godzinie bo nie jesteś jakimś władcą że możesz wszystko np cesarz Emhyr z Wiedźmina 3 bo to tylko świadczy o twoim ilorazie inteligencji i nie znajomości regulaminu serwera że jesteś graczem jak inni i masz obowiązek przestrzegać regulamin serwera
3. dostałeś bana za złamanie regulaminu to że inni piszą ,,lag'' nie znaczy o tym że ty możesz bez karnie pisać
4. to że piszesz że magnum nie nadaję się do roli administratora na serwerze to nikogo to nie obchodzi np mnie chyba że ktoś ma do magnuma problem to już zainteresuje się tym co piszesz
5. jesteś nieogarem i dzieciakiem co nie umie przeczytać regulaminu i go przestrzegać
6. bana dostałeś słusznego za nie przestrzeganie regulaminu serwera i nie ma co się z tym kłócić

jak napisałem jakiś błąd to proszę mnie poprawić

PS : mogłem napisać błąd bo od 02:00 nie śpie

EDIT 1 7. jak ci nie pasuje ban na 1h to magnum albo inny członek administracji może ci go przedłużyć bo z tym problemu nie ma
//zamykam
[Obrazek: O3DHIA5.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości