Forum Crystal Launcher'a

Rekrutacja na Helpera Night Vision 22
Imię: Michał
Nick: Jedwabiak
Staż ( Na serwerze ): Gram od końcówki 10 edycji
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE): Tak
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz zostać wybrany/a: ponieważ zauważyłem, że wielu graczy nie przestrzega regulaminu chatu i nie ponoszą za to kary.
Co zamierzasz zrobić ( Zrobiłeś/aś dla serwera): Ukarać każde osoby które nie ponoszą kary za łamanie regulaminu
Coś o sobie: Lubie grać w LoLa, Fortnite i mc
Kontakt: Discord,skype,fb,forum
Imię: Mateusz
Nick: Furritos
Staż ( Na serwerze ): Niedługo, od praktycznie końcówki 21 edycji
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE): Jak najbardziej
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz zostać wybrany/a: Prawdę mówiąc nie chcę o tyle zostać helperem, co kimś w rodzaju architekta/budowniczego. Nie mam jakichś mocnych argumentów do poparcia swojego stanowiska, poza uwielbieniem do budowania i sporą ilością wolnego czasu (mimo zbliżającej się matury).
Co zamierzasz zrobić ( Zrobiłeś/aś dla serwera): Jak dotąd zrobiłem niewiele, starałem się pomagać graczom na chat'cie, ale to nie było nic wielkiego. Planowałbym zbudowanie w różnych miejscach na mapie monumentów/świątyń/dungeonów, ale również różnych stref specjalnych, eventów itd- na co będę miał wenę.
Coś o sobie: Jestem ze Śląska, powiat Bieruńsko-Lędziński, w tym roku kończę technikum na kierunku informatycznym. W miarę biegle posługuję się polskim (no raczej) i angielskim na poziome C1, aczkolwiek na Erasmusie we Włoszech tutorka stwierdziła że bliżej mi do C2. Pasjonuję się tworzeniem stron internetowych, oczywiście graniem, budowaniem. Gram w Minecraft'a, League of Legends, Rusta oraz od niedawna w Bloons TD Battles. Spontanicznie również wracam sobie do Black Desert Online i The Elder Scrolls Online. Lubię filmy, seriale, mangi, anime, niemalże każdy gatunek muzyczny (poza Disco Polo, rapem i muzyką dla dzieci <ciekawe czemu?> ). Kiedyś byłem helperem na serwerze pixelmon (nie podam nazwy ze względu na reklamę), ze względu na zaangażowanie i ogarnięcie we wszystkich kwestiach zostałem nim po 3 miesiącach grania, miałem paru swoich "fanów", którzy oczywiście wyolbrzymiali i nazywali mnie "Legendarnym Helperem" (lol). No i jak już o tym wspomniałem, to powiem jeszcze że lubię Pokemony, aczkolwiek nie grałem i nie oglądałem bodajże dwóch najnowszych generacji, więc mam drobne zaległości.
Kontakt: na forum, w grze, Discord (Menthu#8456), teamspeak.
Thumbs Up 
(29.03.2018, 18:37)sebaa119 napisał(a): Imię: Jakub
Nick: Allowedson
Staż ( Na serwerze ): Gram na serverze od 20 edycji.
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE): TAK
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz zostać wybrany/a: Przesiaduję prawie codziennie na serverze i lubię pomagać innym graczom za darmo, co sprawia mi przyjemność.
Co zamierzasz zrobić ( Zrobiłeś/aś dla serwera): Głównie Pomagać graczom, ale mogę zająć się czynnościami zleconymi przez rangi wyższe.
Coś o sobie: Mieszkam w Sieradzu, Aktualnie 2 gimnazjum, Lubię grać w gry oraz uprawiać sport.
[quote pid='9665' dateline='1522345036']
Kontakt: steam: JackAndCoke, Fb: Jakub Sztyba, Discord na którym przesiaduję: https://discord.gg/a4MsfR6, Skype: kuba.sztyba1

[/quote]
Dominik

xDominkPL

13

3dni (Wiem mało)

Oczywiście 

Jestem dość długo codziennie na serwie, Znam różne komendy np z essentialsa

Hmm, zamierzam pomagać graczą w różnych sytyłacjach oraz patrzeć na wykroczenia 

Mieszkam w dość małej wsi. Nazywam się Dominik mam 13 lat jestem tylko spokojnym chłopakiem z którym można łatwo się zakolegować. Lubie piłkę nożną oraz siatkówkę mam z w-f 5+, Moim głównym marzeniem w przyszłości jest otworzenie swojej własnej firmy PowerUp, będzie ona produkować głównie sprzęt "gamingowy" 

Skype  xDominikPL 
FB Dominik Hm
Discord.  » ✰ » xDominikPL « ✰ «#7896
Email podam pw

(29.03.2018, 18:37)sebaa119 napisał(a): Imię:Robert
Nick:Makku2
Staż ( Na serwerze ): Od 6 lub 7 edycji ale nie byłem na każdej.
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE):Tak (Dziwne gdyby ktoś nie znał)
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz zostać wybrany/a:Gram w minecrafta od wielu lat, byłem na wielu serwerach Adminem bądź wyżej. Ogólnie lubię pomagać graczom.Chciałbym karać graczy którzy nie stosują się do regulaminu
Co zamierzasz zrobić ( Zrobiłeś/aś dla serwera)Tongueomagam graczom kiedy czegoś nie wiedzą, jeśli widzę,że ktoś nie stosuje sie do regulaminu to pisze skargi na forum aby gracz został jakoś ukarany.Zamierzam podnieść porządek i ład.
Coś o sobie:Jestem Robert nazwiska nie podam bo mnie jeszcze jakiś LekkiHacker wystalkuje, lubię pić, jeść i spać jak Tamagotchi, interesuję mnie przemysł elektrotechniczny i elektroniczny.
Kontakt:
Snapchat: robber4
Steam: robciox123
Facebook: Jak już to na priv.

To tyle.
Imię : Szymon
Nazwisko : Szmicel

Nick : Szymeczeq_2006
Staż (na serwerze): Gram od początku 6 edycji serwera (na innym nicku grałem)
Regulamin Mi Dobrze Znany
Zamierzam Wyciszać Ludzi Którzy wyzywają/spamują jako Helper
Zamierzam doprowadzić ludzi do porządku żeby nie wyzywali się  Smile
Facebook : Szymon Szmicel
Inne środki komunikacji z mną będę pisał na priv
Pisze za kolege bo on nie moze napisac
Imię: Krzysztof
Nick: KEJLEVEN13
Staż(Na serwerze):od 14 edycji
Znasz Regulamin serwera(TAK/NIE): TAK
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz zostać wybrany/a: sadze ze sie nadaje na helpera poniewaz pomagalem innym graczom nie majac rangi helpera.
Co zamierzasz zrobić(Zrobiłeś/aś dla serwera):pomagac wszystkich , dawac kicki za lamanie regulaminu i za obraze innych graczy
Coś o sobie:bardzo lubie wasz serwer
Kontakt: skype: WilczeQ

Wymagania spelniam wszystkie
Angel
Nowi helperzy zostali już wybrani dziękujemy wszystkim za udział rangi zostaną przydzielone na serwerze o godzinie 19.00 Big Grin.

Pozdrawia administrator sebaa119 Big Grin

//zamykam
~Artysta z powołania                                                                  
Wygrani to:
- DawidViper
- Didzejka
- Skarabii
- Furritos
~Artysta z powołania