Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
(07.11.2016, 16:44)Elox napisał(a): Co do tego że niektóre osoby miały inne nicki to fajnie by było gdyby te nicki podały xd

XD muszę sb przypomnieć nie pamiętam od 17 edycji zmieniłem nick.

Nazywałem się dobre667 ale jak skoczyłem oddałem konto koledze z podstawówki i nwm czy on jeszcze gra.

Ale oczywiście to była 15 edycja a następne nie pamiętam. Sad
Pozdrawiam. Cool Cool
Imię:Michał
Nick:Arvalooo
Staż (Na naszym serwerze):od NV 14
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE):Tak
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz być Helperem:Chce zostać helperem ponieważ jestem przyjacielskim,miłym graczem ,który wręcz z przyjemnością pomaga ludziom,stara się rozwiązywać konflikty powstałe na serwerze.Często zwracam uwagę na flood i spam.(lubię malinkę xD).
Co zamierzasz zrobić albo Zrobiłeś/aś dla serwera:Na razie nic nie zrobiłem gdyż nie miałem odpowiednich środków do zrobienia czegoś konkretnego ale jeśli otrzymam helpera z pewnością coś zrobię(dla ludzi i serwera).[b]
Coś o sobie
:Interesuje się grami,lubię sport.
Jestem spokojnym,opanowanym graczem ,który ma codziennie czas na grę.
[/b]
Kontakt:Skype > Michał(zdj. z gry watch dogs 2),Ts3,e-mail.
[Obrazek: fqIAecT.gif]

Imię:Kuba
Nick:Lawal8
Staż (Na naszym serwerze): 2,5 edycji
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE): Tak i go przestrzegam
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz być Helperem: Ogarniam mody: Przygodowe, budowlane i podstawy modów technicznych. Co dzień odpowiadam na dużą ilość pytań na temat serwera NV i paczki serwera. Przez całą rozgrywkę nie było na mnie skarg (tylko 1 podejrzenie które okazało się nie prawdą).
Co zamierzasz zrobić albo Zrobiłeś/aś dla serwera: Kupuję co miesiąc Svip'a i czasami Vipa i Svip'a. Reklamuję serwer na moim kanale YouTube i nagrywam serię z tego serwera. Zapraszam kolegów z Reala na serwer. Zamierzam pomagać graczom (nawet gdy nie dostanę się na stanowisko Helpera będę pomagać).
Coś o sobie: Jestem miły, pomocny, można mi ufać. Lubię rysować i malować. Lubię Informatykę (niedługo będę sie uczyć programować)
Kontakt:Skype,e-mail,Forum Crystal Launchera, /msg na serwerze jeśli jestem Online.
Znajomość Ortografii. Tak
Znajomość komend (zależne od rangi) Znam komendy
Sprawy mikrofon i TS3 Mam mikrofon lecz TS'a nie posiadam ale mogę założyć go jeśli będzie potrzebny
Trzeba mieć Skype (Wymagany!) Mam
Ogarnięty/a. Tak jestem ogarnięty
[Obrazek: create.php?img=9&top=Lawal8+Minecraft+Ga...ick=Lawal8]
Imię: Adrian
Nick: Na tym serwerze używam LemixPL, ale na wszystkich innych serwerach mam Ajahe więc jak co moge grać na Ajahe, dla mnie to nawet lepiej
Staż: Grałem jak jeszcze modów niebyło
Znasz Regulamin serwera??: Tak
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz być Helperem: Gram długo, lubie serwer, już kilka razy startowałem w rekrutacji, lubie pomagać graczom, lubie administracje, lubie mody, w minecrafta od wersji 1.4.7 i aż do tych najnowszych wersji więc w minecrafta znam
Co zamierzasz zrobić albo Zrobiłeś dla serwera: Chce pomagać graczom, administracji i serwerowi
Coś o sobie: Jestem Adrian, mam 13 lat, urodziłem się 12 czerwca 2003 roku, jak pisałem w minecrafta gram już długo, z ortografii jestem najlepszy w klasie Big Grin, mam skype TS´a miałem ale usunąłem więc moge pobrać, ogarnięty, mieszkam w Woj. Łódzkim
Kontakt: Skype : adrian.adamiak70 i forum
(06.11.2016, 11:23)Elox napisał(a):
[Obrazek: 4716983.png]

[Obrazek: 4716981.png]

Witaj na rekrutacji na Helpera
[Obrazek: logo.png]

Wzór
:

Imię:
Nick:
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE):
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz być Helperem:
Co zamierzasz zrobić albo Zrobiłeś/aś dla serwera:
Coś o sobie:
Kontakt:

Wymagania:

Znajomość Ortografii.
Znajomość komend (zależne od rangi)
Sprawy mikrofon i TS3
Trzeba mieć Skype (Wymagany!)
Ogarnięty/a.

Koniec Rekrutacji we wtorek o godz 18:00! (08.11.2016)

Życzymy Powodzenia Wszystkim Graczom!

Podpisano:
Administracja NightVision

(06.11.2016, 11:23)Elox Oto Jest Moje Podanie Od Ogniczeq Dla Ciebie napisał(a): Shy
[Obrazek: 4716983.png]

Witaj na rekrutacji na Helpera
[Obrazek: logo.png]

Wzór
:

ImięBig Grinominik
Nick:Ogniczeq
Staż (Na naszym serwerze):Gracz
Znasz Regulamin serwera (TAK/NIE):TAK
Argumenty dlaczego to właśnie ty masz być Helperem: Myślę , że mogę zostać Helperem dlatego , że Pomagam graczom , jak niema administracji to odpowiadam chętnie wszystkim graczom na ich pytania.
Co zamierzasz zrobić albo Zrobiłeś/aś dla serwera:Zamierzam zapraszać graczy pomagać graczom kontrolować spam i wulgaryzmy na chacie i wiele więcej.
Coś o sobie:Lubie grać w piłkę nożną i lubię grać w gry komputerowe.
Kontakt:Kontakt Przez Skype / Na Skype Podam Numer Telefonu / Skype : xxxzamachowiecxxx

Wymagania:

Znajomość Ortografii.
Znajomość komend (zależne od rangi)
Sprawy mikrofon i TS3
Trzeba mieć Skype (Wymagany!)
Ogarnięty/a.

Koniec Rekrutacji we wtorek o godz 18:00! (08.11.2016)

Życzymy Powodzenia Wszystkim Graczom!

Podpisano:
Administracja NightVision
imie: Błażej
Nazwisko: Kamiński
wiek 13+
Znam regulamin
Staż helper
Znam komendy na helpera
Zamierzam żeby server był fajniejszy
Coś o siebie: mieszkam w bytomiu
ts3/skype sprawny mikrofon
Ogarnięty
Imię: Nicolaus (wiem. . .niespotykane);
Nick: nicolaus02;
Staż: NV 6+(Kosmiczna odyseja, ulubiona wersja Haloween - NV11);
Znasz Regulamin Serwera: TAK;
Argumenty dlaczego właśnie Ty masz być Helperem: Znajomość komendy Helpera, znajomość wielu konsoli/silników dotyczących dużych serwerów, umiejętność korzystania z WinSCP, co oznacza znajomość kompatybilności odrębnych plików do siebie, znajomość wszystkich wersji MC 1.0.0-1.8.1, jak wiadomo znajomość ortografii bardzo dobra, co oznacza kontrolę czatu ze względu na ortografię, wulgaryzmy, spam, z[b][u]najomość języka angielskiego i po części niemieckiego (patrz imię), co oznacza łatwe obeznanie wśród komend;[/u][/b]
[b][b]Co zamierzasz zrobić dla serwera: Pomoc dla graczy nie obeznanych w grze na serwerze multiplayer jest zawsze potrzebna, jak wiadomo będę obecny bardzo często (pon.-pt. 15:00-24:00). Chętnie odpowiem na pytania dotyczące mojej osoby;[/b][/b]
Coś o sobie: Zainteresowania -Informatyka (Sprzęt, oprogramowanie, skrypty), Piłka nożna, Koszykówka;
Kontakt:
Facebook: Nicolaus Kunysz;
Poczta: [email protected][email protected];
TeamSpeak  3;
Steam: nicolaus.kunysz;
(07.11.2016, 16:44)Elox napisał(a): Co do tego że niektóre osoby miały inne nicki to fajnie by było gdyby te nicki podały xd
Nick bodajże CyberMychaa, ale mogę się mylić, nie pamiętam zbytnio już.
Wyniki rekrutacji wkrótce się pojawią.

Administracja wybrała helperów. Wybieranie było dokonane poprzez głosowanie. Wybrani zostali: Damianowskid i Bianka18, gratulujemy. Innym życzymy powodzenia w kolejnej rekrutacji Tongue Również w związku z rekrutacją zostały przewidziane awanse dla niektórych administratorów:
MagnumTajniak helper -> chat mod
Mangle_PL helper -> chat mod
Szynszyla chat mod -> moderator

Rangi zostaną przydzielone w ciągu 5 minut.
[Obrazek: 7cZkQlg.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości