Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ - Czyli najczęściej zadawane pytania.
Exclamation 
Otóż wraz z narastającą ilością pytań, najczęściej powiązanych ze sobą, postanowiłem napisać te oto FAQ:

1. Launcher mi nie działa!!!
a) Uruchom ponownie komputer.
b) Zrób "czystą instalację" launchera używając odpowiedniej opcji w instalatorze
c) Teraz dopiero zgłoś błąd.

2. Opcja w ustawieniach nie działa Undecided 
Przeczytaj punkt 1

3. Nie mogę pobrać paczki / Paczka się wolno pobiera
W godzinach szczytu spora ilość użytkowników korzysta z tego samego pasma łącza serwera. Musisz poczekać po prostu...

4. PACZKA MI NIE DZIAŁA!!!
Samo to że "paczka nie działa" nie wystarczy mi na rozwiązanie problemu - wyślij pełnego loga z launchera - magiczny guzik z dyskietką (przez wielu zapewne zapomniany wynalazek - więc takie kwadratowe szare i obok "Zapisz log")

5. Mam błąd z permgenem mimo że go mam włączonego!!!
Daj więcej ram....

6. Dodany do paczki mod mi crashuje!
Launcher służy wyłącznie do łatwego zarządzania paczkami modyfikacji - on nie naprawia zależności między modami. Sprawdź czy dograłeś wszystkie lib/core/api wymagane przez daną modyfikację. Czytanie logów też nie boli... to prosty angielski - tylko umieć szukać Wink

7. Mogę kontakt Skype?
Y... nope

8. Kiedy będzie rekrutacja?
Rekrutacja będzie kiedy to ustalimy - na pewno będzie ogłoszony stosowny komunikat na stronie/forum/czy nawet facebooku...

9. Nie mogę wbić na serwer: Failed to login: Invalid session (Try restarting your game)
Zmień nick - najwidoczniej masz nick, który zajęła już osoba z kupionym premium.

Póki co koniec... Jeszcze się coś w niedalekiej przyszłości dopisze ;p

-
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości